Přehled ceníků služeb

Přehled ceníku služeb reklamní agentury DD tisk, s.r.o. Hustopeče.

Grafické prace

Grafické práce, sazba, fotografické práce, programování webu a flash aplikací, HTML5 knihy. Každý náš grafik má k dispozici kvalitní zkalibrovaný monitor EIZO CG. naši grafici pracují s Adobe Suity CS6 (Photoshop, Illustrator , InDesign, Acrobat PRO.

K dispozici je fotokoutek s bílým stanem, dvěma přisvětlovacími reflektory Foma, podsvětlené lůžko a jiné technické vylepšení.

ceník

Laserový tisk

Malonákladový barevný tisk provádíme na produkčním laserovém stroji Canon C700. Tisk letáků, vizitek, reklamních brožur je na tomto stroji běžná zakázka. Laserová tiskárna  umožňuje tisk na samolepící papíry, i na ušlechtilé materiály (pozvánky diplomy apod.). Díky zařízení, které automaticky vyrovnává papír se nestane, že by tisky byly vlivem zapékací pece pokrouceny. Výstupní finišer také umožňuje přímou vazbu do V1 (sponka), nebo zlom papíru (A3 poskládá na A4, A4 na A5 a dokonce dokáže A4 na DL).

ceník

Velkoplošný tisk

Velkoplošný tisk bannerů, Tisk samolepících folií, Tisk billboardových plakátů, Tisk plakátů na LVC a fotopapír.

ceník

Sítotiskový potisk textilu

Sítotiskový potisk triček, polokošil, mikin, vest, ale i pracovních bund nebo střiženého materiálu. Potisk deštníků pláštěnek i reflexních vest

ceník

Gravírování a značení - laserem CO2

Laserová gravírka Trotec CO2 pálí značí a gravíruje organické materiály. Zejména dřevo, gumu ( výroba razítek ) plasty a vícevrstvé plasty.  Nejčastěji tímto vyrábíme razítka, nebo značíme kožené, koženkové či pogumované diáře.

ceník

 

Značení laserem - galvolaser (vláknový) 

Galvolaser se zdrojem DPSS Nd:YVO4 slouží hlavně k popisu kovu, nerezu a k odpalování barvy z kovových materiálů. Laserem nejčastěji značíme kovové reklamní předměty. Nerezové reklamní předměty lze pálením popsat (místa popisu jsou tmavě šedá až téměř zbarveny do černa). Značíme tím i sériové výrobky.

ceník

 

Řezaná grafika z folií

Řezaná reklama – grafika vyráběná na řezacím plotteru značky Suma Pro. Jednotlivé nápisy nebo prvky grafiky jsou vyřezány, následuje separace od nepotřebných částí. Pomocí přenosové folie se následně provede polep aut a dopravních prostředků,  polep tabulí, výlohy a pod. Technické řezání folií a šablon.

ceník

PVC tašky s potiskem

PVC tašky s reklamním potiskem vyrábíme buď v malonákladu (do množství 3000 ks), nebo flexotiskem. U malonákladu se  dotiskuje logo či reklamní informace na hotové sériově vyrobené tašky. Větší množství je tisknuto na vyfouknutou folii s následným svařením reklamní tašky.

ceník

Laminování do kapsy

Laminování pomocí laminátoru, vazba dokumentů pomocí tavené (lepené) nebo kroužkové (drátěné) vazby, velkoformátové laminování.

ceník

Reklamní placky

Reklamní placky vyrábíme již od malých sérií až po několikatisícové náklady.
Základní průměry placek (butonek) jsou 37mm a 58mm.

ceník

Reklamní textil Adler a Malfiny

Mimo jiných značek textilu preferujeme značku Adler a Malfiny. Tento 
textil Vám rádi doporučíme.

ceník

Digitální potisk triček

Na stroji Breez od firmy Kornit potiskujeme přímým tiskem trička mikiny a jiné textilní výrobky (převážně z bavlny). Jde o přímý tisk vodovými (ekologickými) barvami. Žádná sublimace, žádné zažehlování.

ceník