Technologické zázemí - tiskárny, lasery, gravírky

Přehled strojního vybavení a technologií v naší firmě

Tiskárna Mimaki jv33-160

Tato tiskárna je určena pro fotorealistický, kvalitní velkoplošný tisk samolepek, bannerů a obrazů pro aplikace, kde je nejkratší pohledová vzdálenost.
Naše velkoplošná tiskárna je osazena solvetními inkousty (mildsolvent). Stálobarevnost těchto inkoustů po ochranné UV laminaci je minimálně 3 roky (na hodně expandovaných místech). 

Tiskárna Mimaki jv33-160

Tiskárna Mimaki jv400-160 suv

Čtyřbarevná velkoplošná tiskárna Mimaki jv400-160 suv umožňuje solventní tisk s vysokou odolností UV inkoustů. Výsledkem jsou tisky s dlouhodobou stálobarevností v interiéru i exteriéru a vysokou odolností proti poškrábání a povětrnostním vlivům. Je velmi vhodná pro potisk roll up stojanů  . Také ji používáme pro malonákladové tisky etiket, kde díky vysoké odolnosti tisku proti otěru se nemusí laminovat. 

Tiskárna Mimaki jv400

Tiskárna Mutoh Osprey

Velkoplošná tiskárna pro tisk bannerů a billboardů až do šíře 3,2 metru. Používá vysoce odolné hardsolventní inkousty. Jedná se o robustní a velmi odolnou tiskárnu pro opravdu velké velkoplošné tisky

Tiskárna Mutoh Osprey

Laserová tiskárna Canon C700

Laserová tiskárna Canon C700 se vyznačuje vysokou rychlostí a kvalitou tisku, která je srovnatelná s ofsetovým tiskem. Díky výstupnímu finisheru je také možný tisk s následným zlomem papíru a sešitím do vazby V1 (sponka).

Tiskárna Canon C700

Tiskárna Mimaki UJF

Tato tiskárna je určena pro potisk drobných reklamních předmětů do velikosti A3.
U nás ji přezdíváme digitální tampon. Tiskárna tiskne barvami ve cmyku + dvě bílé 
Barvy jsou ihned za tiskovou hlavou vytvrzovány pomocí UV LED diod.

Tiskárna Mimaki UJF

 

Značení laserem - galvolaser (vláknový) 

Galvolaser se zdrojem DPSS Nd:YVO4 slouží hlavně k popisu kovu, nerezu a k odpalování barvy z kovových materiálů. Nejčastěji tím značíme kovové reklamní předměty. Nerezové reklamní předměty lze pálením popsat, že místa popisu jsou tmavě šedá až témněř zbarveny do černa.  Značíme tím i sériové výrobky.

ceník

 

Řezaná grafika z folií

Řezaná reklama – grafika vyráběná na řezacím plotteru značky Suma pro. Jednotlivé nápisy nebo prvky grafiky jsou vyřezány, následuje separace od nepotřebných částí. Pomocí přenosové folie se následně provede polep aut a dopravních prostředků,  polep tabulí, výlohy a pod.  Technické řezání folií a šablon

ceník

PVC tašky s potiskem

PVC tašky s reklmním potiskem vyrábíme buď v malonákladu a to do množství  3000 ks Zde se na hotové sériově vyrobení tašky dotiskuje logo či reklamní informaceCena igelitové tašky s průhmatem bez potisku, cena igelitové tašky s uchem, cena potisku igelitových tašek. Větší množství je tisknuto na vyfouknutou folii a následně svařená reklamní taška

ceník

Laminování do kapsy

Laminování pomocí laminátoru, vazba dokumentů pomocí tavené (lepené) nebo kroužkové (drátěné) vazby, velkoformátové laminování

ceník

Reklamní placky

Reklamní placky vyrábíme již od malých sérií až po několikatisícové
Základní průměry jsou 37mm a 58mm

ceník

Reklamní textil Adler a Malfiny

Mmo jiné značky textilu preferujeme značku Adler a Malfiny. Tento 
textil Vám rádi doporučujeme

ceník

Řezačka papíru EBA 5560

Stohová řezačka s délkou řezu 550 mm, max. výškou stohu 95 mm (92 mm). S komfortní a efektivní obsluhou díky optické závoře a modernímu dotykovému ovládacímu panelu. Hloubka vložení stohu až 570 mm. Minimální zbytkový střih 32 mm (60 mm) s použitím krytu hrany lisu.

EBA 5560

Digitální potisk triček

Na stroji Breez od firmy Kornit potiskujeme přímým tiskem trička mikiny a jiné textilní výrobky (převážně z bavlny). Jde o přímý tisk vodovými (ekologickými) barvami. Žádná sublimace žádné zažehlování.

ceník